Kontaktinfo

Rennebu EnSpire skole ligger på Voll i Rennebu kommune. Vi er lokalisert ved Orklas bredd, med Voll barnehage og Rennebu kirke som nærmeste nabo. Hvis man kommer kjørende langs E6, svinger man av på Berkåk og kjører ca 15 km nordover langs Fv 700. Kommer man fra Trondheim følger man E 39 til Orkanger og videre langs Fv 65 mot Meldal, og videre til Rennebu.

Vi leier skolelokaler av Rennebu kommune, der Voll skole tidligere var i drift fram til nedleggelsen i 2017. Kommunen driver fortsatt Voll barnehage i samme bygg. Vi har sambruk med barnehagen på en del av arealet vi leier, f.eks. gymsalen og musikkrommet.

 

Post- og besøksadresse:

Rennebu EnSpire skole
Orkdalsveien 1421
7393 Rennebu
Telefon: 402 28 590
E-post: post@rennebuenspire.no
Organisasjonsnr: 818 449 852

Rektor:

Heidi Reitås Sæther

Epost: heidi.saether@rennebuenspire.no / rektor@rennebuenspire.no
Telefon: 402 28 590

 

 

Ansatte:

Anders Voll

Epost: anders.voll@rennebuenspire.no
Telefon: 918 73 029

 

 

Sølvi Dons Tronvoll Uv

Epost: solvi.uv@rennbuenspire.no
Telefon: 975 12 285

 

 

Marita Grefstad

Epost: marita.grefstad@rennebuenspire.no
Telefon: 908 40 311

 

 

Marit Sørhus Holden

Epost: marit.holden@rennebuenspire.no
Telefon: 970 29 189

 

 

Sigrun Rudland 

Epost: sigrun.rudland@rennebuenspire.no
Telefon: 952 30 572